جلسه شانزدهم هیئت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب
1399-06-26

جلسه شانزدهم هیئت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب

شانزدهمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه انجمن های علوم آب در تاریخ چهارشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۵:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در بستر فضای مجازی (اسکایپ) برگزار گردید.

اهم موارد مورد بحث و بررسی در جلسه به شرح زیر می باشند:

1- مقرر شد به اعضای هیئت مدیره اتحادیه دسترسی موقت برای مشاهده منوهای سایت داده شود تا بتوانند درباره طرح آن و گزینه های موجود اظهارنظر نمایند.

۲- مقرر شد آقای دکتر ایوب زاده با انجمن‌هایی که حق عضویت خود را پرداخت نکرده‌اند تلفنی تماس بگیرند و سپس در صورت نیاز مجددا با انجمن‌ها مکاتبه شود.

۳- زمان جلسات ماهانه هیئت مدیره اتحادیه برای روزهای چهارشنبه هفته اول هر ماه (ساعت ۱۵ الی ۱۷) مشخص شد.

۴- مقرر شد با توجه به برنامه سالانه مصوب اتحادیه، برای بررسی موارد موجود در برنامه، در دستور جلسات آینده اتحادیه برنامه‌ریزی و به اعضا اعلام شود.

۵- مقرر شد مجدداً با انجمن‌های علمی در خصوص فعالیت‌های بین‌المللی ایشان مکاتبه و درخواست شود ظرف مدت ۲ هفته اعلام نظر نمایند.

۶- مقرر شد موضوع تایید مجمع اتحادیه از کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم پیگیری شود و در صورت لزوم نامه‌ای برای پیگیری موضوع ارسال شود.

۷- مقرر شد نامه‌ای خطاب به اتحادیه منابع طبیعی و محیط زیست ایران تهیه شود و در خصوص بیانیه آن اتحادیه درباره نظام مهندسی آب گلایه و درخواست شود برای تفاهم در خصوص فعالیت‌های مشترک، جلسه‌ای مابین اتحادیه‌ها برگزار شود.

۸- مقرر شد از اعضای هیئت مدیره اتحادیه‌های دیگر برای تشکیل جلسه‌ هم‌اندیشی در خصوص فعالیت‌های مرتبط اتحادیه‌ها دعوت بعمل آید. همچنین به کمیسیون انجمن‌های علمی و شورای انجمن‌های علمی برای حضور نماینده‌شان نیز رونوشت ارسال شود.

۹- مقرر شد طی نامه‌ای به انجمن‌های علمی از آن ها درخواست شود نسبت به درج لوگو اتحادیه در سایت خود اقدام نمایند. همچنین گزارشی از فعالیت‌های خود را برای درج در خبرنامه و سایت اتحادیه ارسال نمایند.

۱۰- مقرر شد آقای دکتر پرهمت نسبت به تهیه پیش‌نویس اولیه بیانیه اتحادیه آب در خصوص طرح انتقال بین‌حوضه‌ای آب از دریای خزر به سمنان و خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی و نوار مرزی شرق تا جلسه بعدی اقدام نمایند.

۱۱- مقرر شد اتحادیه نسبت به برگزاری دو نشست تخصصی تا پایان سال در خصوص موارد زیر اقدام کند:

            انتقال بین حوضه‌ای آب
            نقد و بررسی و درس‌آموخته‌های گزارش هیئت ویژه سیلاب
۱۲- مقرر شد موضوع انتشار سالنامه و درج برنامه‌های سالانه انجمن‌های علمی عضو اتحادیه در آن توسط آقای مهندس افضلی پیگیری شود.


www.irwwa.ir

@IRWWA94